CZ
info@diagonalsc.cz
+420 474 531 031
První návštěva

  • Před Vaší první návštěvou se objednejte telefonicky: +420 474 531 031, nebo emailem: recepce@diagonalsc.cz a domluvte si termín vyšetření.


Pokud k nám přicházíte poprvé, nebo po delší době, je potřeba provést co nejdůkladnější úvodní vyšetření, abychom měli co nejvíce informací pro Vaši léčbu. Přijďte o pár minut dříve, vyplníte anamnézu a naše recepce založí nebo aktualizuje vaši kartu. Anamnézu si případně můžete stáhnout zde a vyplnit v klidu doma. Anamnéza slouží ke zjištění informací o Vašem aktuálním zdravotním stavu, případných alergiích, dosavadní stomatologické i jiné léčbě, apod. Díky tomu se vyhneme nepříjemným a mnohdy i nebezpečným komplikacím v průběhu zákroků i celé léčby. Informace slouží pouze pro účely našeho zdravotnického zařízení.

První návštěva je zaměřena na provedení předběžných vyšetření. Odborný personál Vám zhotoví digitální panoramatické a detailní rentgenové snímky, poté detailně prohlédneme vaše zuby, dásně a sliznice většinou pod zvětšením pomocí lupových brýlí nebo operačního mikroskopu. Na základě získaných informací naplánujeme případnou léčbu a zhotovíme cenový plán i časový harmonogram, včetně variant ošetření tak, aby to vyhovovalo Vašim časovým i finančním možnostem. První návštěva je zcela nezávazná.


 

Konzultace u zubního lékaře mohou absolvovat rovněž klienti jiných zdravotnických zařízení, nebo Ti, kteří nejsou doposud rozhodnuti o zahájení léčby v našem zařízení.